İletişim Bilgisi

Tüm Gazete ve Köşe Yazıları

EGE KOOP Genel Başkanı, Gazeteci-Yazar

Hüseyin ASLAN

Uşak ve Denizli’de yerel gazeteler ile İzmir’de Demokrat İzmir, Yeni Asır ve Tercüman gazetelerinde 30 yıla yakın teknik serviste önemli görevlerde bulunan ve gazetecilik deneyimine sahip olan, EGE KOOP Genel Başkanlığı görevinin yanı sıra aralıksız olarak 23 yıl Türkiye Gazeteciler Sendikası Yönetim Kurulu üyeliği ve İzmir şube Başkanlığı görevini de yürüten Hüseyin ASLAN, 1951 Uşak doğumlu olup, Evli ve 2 çocuk sahibidir.

Türk Kooperatifçiliğinde ve toplu konut sektöründe, Cumhuriyet’imizin kurucusu Atatürk’ün İzmir İktisat Kongre’sinde gösterdiği hedef doğrultusunda

“Kanaatim odur ki, muhakkak surette birleşmede kuvvet vardır. Kooperatif yapmak, maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. Yoksa bir zayıf ile bir kuvvetlinin birleşmesinden bahsetmiyorum. Birleşmenin böylesi zayıf olanın kuvvetliye esir olması demektir.”

sözünden hareketle, 200 ayrı meslek gurubundan oluşan kooperatif örgütlenmesinin üst birliği EGE KOOP; 1991 yılından bu yana Genel Başkan Hüseyin Aslan’ın yönetiminde sayısız başarıya imza atmıştır.

Devamını Oku

GPS
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
GPS