İletişim Bilgisi

EGE KOOP Gedizkent’in Üçte Biri Sahiplerini Buldu

İNŞAAT SEKTÖRÜNDEKİ TIKANIKLIĞA VE BELİRSİZLİĞE

RAĞMEN MENEMEN’DEKİ 3. PROJESİNİN TEMELİNİ 17

MAYIS’TA ATIYOR…

EGE KOOP Gedizkent’in

üçte biri sahiplerini buldu!

Ucuz, sağlıklı ve modern konutlarla binlerce insanı ev sahibi yapan EGE KOOP’un Menemen merkezde, Kubilay Anıtı’na komşu olarak inşa edeceği Gedizkent 2 Evleri, henüz temeli dahi atılmamasına rağmen büyük rağbet gördü. 17 Mayıs Cumartesi günü görkemli bir törenle temeli atılacak Gedizkent 2’de, toplam 190 konutun üçte birinin sahiplerini bulduğunu açıklayan EGE KOOP Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “ Gösterilen ilgi bizim için şaşırtıcı olmadı çünkü Gedizkent 2, her bütçeye, her keseye uygun bir proje olarak tasarlandı” dedi.

Gedizkent 2 Evleri ile Menemen’e eşsiz bir yaşam alanı daha kazandıracaklarını vurgulayan Aslan, “ Bugünün yatırımı, yarının kazancı dedik. Dar ve orta gelir grubundaki vatandaşlarımızı, özellikle de bugüne kadar hiç evi olmamış olan vatandaşlarımızı düşünerek hareket ettik. Kubilay Anıtı ve belediyenin ‘prestij projesi’ olan Tepe Sosyal Tesisleri’ne komşu projemiz kalitesiyle de fiyatı ile de emsallerinin çok ötesinde. Lüks konutlarda ne varsa Gedizkent 2’de de o var ancak bir farkla. O da 105 bin lira ile 174 bin lira arasında değişen fiyatları. Gedizkent 2, ev sahibi olmak isteyenler ya da güzel bir yatırıma niyetli olanlar için kaçırılmayacak bir proje” dedi.

TEMELİ 17 MAYIS’TA ATILIYOR…

Bin bahçeli konuttan oluşan Villakent ve özel konseptli Keyifli Yaşam Evleri projelerinin ardından yine Menemen’i tercih etmelerinin nedeninin bölgenin yükselen ivmesi olduğunu kaydeden Aslan, “ Projenin temelini 17 Mayıs Cumartesi günü atıyoruz. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile toplam 190 konut. Her bütçeye, her keseye uygun. Menemen’in en güzel mahallelerinden Atatürk Mahallesi’nde, Menemen Ovası’na ve ilçe merkezine hakim noktada, İZBAN’a sadece 900 metre yakınlıkta. Teslim tarihimiz 2016. Saat 13.00’da gerçekleştireceğimiz temel atma törenimize başta Menemen halkı olmak üzere ucuz ve modern konut sahibi olmak isteyen tüm İzmirli hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

GPS
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
GPS