İletişim Bilgisi

Seferihisar Çiftlik Arazileri

39 yılda 150.000 kişiyi ev sahibi yapan Ege Koop İzmir Seferihisar Tepecik Mahallesinde büyük yatırım fırsatları sunuyor. Her biri ayrı ayrı 5000 m2 arazilerden sınırlı sayıda oluşan “Ege Koop Seferihisar Çiftlik Arazileri”nde siz de yerinizi alın.
– Sağı, Solu, Önü ve Arkası İmarlı Arsalara komşu
– İmar Hattında
– Seferihisar Merkeze Yürüme Mesafesinde
– Tapuları Hazır

“YARATANI HALK, YAŞATANI DA HALK”, “BU ÇATININ ALTINDA GÜVEN VAR”

39 yıl önce İzmir’de kurulan EGE KOOP; İzmir’in 12 ilçesinde 5 milyon m2’lik alanlarda tamamladığı ve 150 bin kişinin barındığı “Uydu Kentlerin”‘de 150 km yol, 150 km kanalizasyon, 160 km içme suyu hattı, 500 bin m2 park, bahçe ve sosyal tesisler ve eğitim alanları yanısıra, diktiğimiz yüzbinlerce fidanla, yeşil alanlar yaratarak, ürettiğimiz 2000’i aşkın mustakil ve bahçeli konut olmak üzere İzmir’e 20’nin üzerinde yeni mahalleler kazandıran EGE KOOP; Türkiye’de ilk defa TC Hazinesi garantörlüğünde (Avrupa Konseyi Sosyal Kalkınma Fonundan) 3 kez arka arkaya kur garantili kredi kullanan ilk ve tek kooparatifler üst birliği ünvanına sahiptir. 

 

Bu büyük farklarımızın gururuyla, büyük değerlerin kenti olan İzmir’imizin gözbebeği olan ”Sakin Şehir” Seferihisar’da kısa sürede 33 şanslı yatırımcıya 10 kat değerlenecek her biri 5000 m2’den oluşan müstakil tapulu araziler geliştirmekten ve sizlere sunmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

İzmir’de 1984 yılından bu yana faaliyet gösteren EGE KOOP; 39 yıllık deneyimi ve birikimiyle bünyesinde 200 ayrı meslek gurubu kooperatif örgütlenmesiyle Türkiye’de güvenilmez sektörler arasında olan konut kooperatifçiliğinin güven kaynağı ünvanını başarıyla sürdüren EGE KOOP; “Yaratanı Halk, Yaşatanı da Halk”, “Bu Çatının Altında Güven Var” anlayışını kendisine vazgeçilmez bir ilke kabul ettirmiş ve bu ilkelerini her projesinde yükseklere taşımıştır.
İzmir’de, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Menemen, Buca, Torbalı, Güzelbahçe ve Manisa Turgutlu ilçelerinde 14 farklı projeden sonra şimdi de İzmir İli, Seferihsar İlçemizde 15.Projesi “EGE KOOP Seferihisar Çiftlik Arazileri” ile Arazi Geliştirme ve Satış odaklı bir projeye imzasını tekrar atıyor.


TARİH YAZMAK

EGE KOOP; ada ve parsel bazında müstakil ve çok katlı konut projeleriyle adeta kentçilik alanında tarih yazmış ve kooperatif ortaklarını piyasa koşullarının % 40-50 altında daha az maliyetle ve daha kaliteli konut sahibi yapan EGE KOOP, bu yönüyle Türkiye’deki ilk ve tek kooperatifler üst birliği unvanını halktan aldığı güçle sürdürmektedir.

SEFERİHİSAR ÇİFTLİK ARAZİLERİ NEREDE?

EGE KOOP; İzmir’in Sakin Şehir’i (Citta Slow) Seferihisar’da kısa sürede 33 şanslı yatırımcıya 10 kat değerlenecek her biri 5000 m2’den oluşan müstakil tapulu arazilerle çok iyi bir yatırım imkanı sunuyor.

Projemiz Seferihisar merkeze  1.5 km mesafede inşaa edilmektedir.Her biri 5000 m2’den oluşan, müstakil tapulu 33 adet “EGE KOOP Seferihisar Çiftlik Arazileri” projesi konum olarak çok iyi lokasyondadır. Seferihisar merkezine yürüme mesafesinde, Sığacık 10 km, Akarca sahili 4 km, Karakoç kaplıcaları 15 km ve Adnan Menderes Havalimanı 55 km uzaklıktadır.

Sınırlı Sayıda Araziler için Acele Edin..!

* Merkeze Yürüme Mesafesinde *

” Satış ekibimiz ile birlikte Arazileri yerinde görebilirsiniz..! “


Seferihisar Çiflik Arazileri Sunum Dosyası

22222

hüseyin aslan

111

333444


Önceki
Sonraki

Hemen Satış Ofisini Ara!


Satış Ofisi Whatsapp

BİZE YAZIN

İLETİŞİM FORMU
  GPS
  Email
  Phone
  Messenger
  WhatsApp
  Messenger
  WhatsApp
  Phone
  Email
  GPS